Amundi koupila budovu Polygon v Praze 4 od společnosti Mint

Amundi Czech Republic dokončila akvizici společnosti vlastnící budovu Polygon na Pankráci v Praze pro svůj KB realitní fond 2.

Kancelářský objekt prodala firma Mint Investment. Polygon je moderní kancelářská budova třídy A ve tvaru lodi situovaná v administrativní lokalitě na pražské Pankráci. V osmi patrech nabízí přes 10 000 m2 kancelářských prostor. Mezi nájemce mimo jiné patří společnosti ATOS, Siemens, Arca Capital, Y-Soft, Hyper Media a Barclays.

„KB realitní fond 2 kupuje stabilizované budovy střední velikosti ve špičkových lokalitách. Budova Polygon tato kritéria splňuje a je skvělým doplňkem našeho existujícího portfolia,“ říká Hubert Joachim, zástupce ředitele pro investice do nemovitostí Amundi Czech Republic.

„Polygon jsme v roce 2014 koupili kvůli jeho umístění v atraktivní kancelářské lokalitě s přímou viditelností z magistrály. Budovu jsme po akvizici zrekonstruovali a pronajali prvotřídním nájemcům. Tím naše práce skončila a projekt jsme se rozhodli prodat dlouhodobému vlastníkovi,“ říká Sebastien Dejanovski, společník Mint Investments.

Zdroj: Encompass me

0 replies

Napište komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Vzhůru do toho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..