CEEQA Varšava: Aviatica jasně nejlepší stavbou roku 2015!

V prestižní soutěži Central and Eastern European Real Estate Quality Awards získala Aviatica dvě nejvyšší ocenění – Nejlepší stavba i Nejlepší administrativní budova roku 2015

První dokončená stavba v areálu Waltrovky prošla při hodnocení CEEQA ve Varšavě širokým sítem kritérií – od architektonického řešení po komerční úspěšnost.

„Aviatica už získala řadu cen, věřili jsme, že s prázdnou neodejdeme. Dvě nejvyšší ocenění v takové konkurenci, jakou je Green Court Bucharest, Capital Fort Bussiness Center v Sofii a řada dalších skvělých staveb, byly pro nás přesto opravdovým překvapením.“ – Petr Palička, ředitel divize Real Estate ČR

Nová dominanta pražských Radlic, která získala téměř všechny nájemníky na celých 27 000m2 ještě před svým oficiálním otevřením v září minulého roku, má veškeré výhody moderní kancelářské budovy. Nejvyšší možný standard použitých materiálů, skvělou kvalitu zpracování interiérových prvků, využívá špičkové technologie. Při hodnocení ve Varšavě ji kromě atraktivního vzhledu a kvality realizace prospěla také skvělá dostupnost. A to jak do centra města, tak na pražské letiště.

Aviatica získala už dříve nejvyšší ocenění jak v soutěži ARTN The Best of Realty, tak v CIJ Awards 2015. Nejen pro úspornost a ekologičnost provozu získala Aviatica zelenou certifikaci ve stupni LEED Gold.

Zdroj: Penta Investments

Budova Aviatica je sice plně obsazena, ale zájemci o nové kanceláře z dílny společnosti Penta Investments si mohou již nyní pronajmout kanceláře v dalších fázích tohoto úspěšného projektu! Projekt Mechanica se již nyní staví a bude dokončen ve třetím čtvrtletí roku 2017. Třetí a poslední fáze pokračování projektu obnovy bývalé továrny Walter v Jinonicích ponese název Dynamica. Více informací o těchto projektech se dozvíte na http://www.officemap.cz/office/mechanicahttp://www.officemap.cz/office/dynamica.

0 replies

Napište komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Vzhůru do toho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..