Třetí fáze projektu Classic 7 slavnostně otevřena!

Třetí fáze úspěšného administrativního projektu Classic 7 Business Park v pražských Holešovicích byla dne 28. 6. 2016 slavnostně otevřena. Nová budova M nabízí 5 550 metrů čtverečních vysoce kvalitních a moderních kancelářských ploch třídy A, zázemí včetně skladových prostor a dostatek parkovacích míst v podzemních garážích. Budova vyrostla ze strany u ulice U Uranie na místě bývalého parkoviště. Třetí fáze projektu Classic 7 Business Park se může pyšnit certifikátem BREEAM na úrovni Very Good.

Budova M, která doplňuje již čtyři stávající objekty, je poslední budovou v rámci Classic 7 Business Parku. Celý administrativní komplex zahrnuje více než 32 000 metrů čtverečních kanceláří. Součástí výstavby třetí fáze projektu bylo i dokončení venkovních ploch kolem budovy a parkové úpravy, které dodaly areálu dostatek zeleně a odpočinkových zón.

První etapa projektu byla dokončena v roce 2008 a vznikla rekonstrukcí dvou objektů bývalého holešovického parního mlýna z roku 1911 a stavbou moderní vestavby – mostu, který propojuje obě původní budovy mlýna. Hlavní myšlenkou celého projektu je zachování a skloubení industriální architektury z počátku 20. století s nejnovějšími technologiemi a vytvoření výjimečného a nadčasového prostoru. Druhá fáze projektu byla dokončena v prosinci roku 2012 a vznikl tak uzavřený areál čtyř budov s vnitřním atriem a odpočinkovými zónami pro širokou veřejnost.

Přestože budova M byla již v době otevření plně pronajata, v projektu Classic 7 Business Park jsou stále k dispozici volné kanceláře. Pro více informací navštivte www.OfficeMAP.cz.

0 replies

Napište komentář

Chcete se zapojit do diskuze?
Vzhůru do toho!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..